Thread: Brass
View Single Post
Old 31-08-2007, 07:03 PM   #20
HeatMan
Moderator

HeatMan's Avatar

Default Re: Brass

^podvij rep i radi rep.. shala mala.. ako te muzika frustrira, uzmi odmor.. on je uvek dobrodohsao.. shto se tiche onoga shto je slow rekao u odbranu "mladih talentovanih nada": istina.. jbg, ja se pronalazim u tome.. od muzichke shkole imam godinu dana bezanja sa chasova.. jednostavno, trudim se.. i mislim da neke stvari ne bi trebale da te sputavaju... ako neshto zvuchi dobro, bash me briga shto na violinama ne postoji pitch bend od +24 note.. jedino shto stvarno ne razumem je to oko bubnjeva.. shto se tiche toga, trudim se da bude shto realnije.. jer, jbg, chak i neobrazovano uho provali da tu neshto ne valja... mislim, ako radish "zive" bubnjeve, otkud njemu 10 tomova i 8 hi hata? shto se tiche toga, trudim se da budem shto realniji.. i nije normalno da u brake-ovima budu hihatovi uz dobosh, tomove, i bass bubanj.. isto tako nije logichno da (a video sam to, verujte mi) gitara svira bass deonicu.. (nisu imali bass pa kao, aj to je to..) kao shto nije normalno da gitara ima 150 zica i uvek svira na dole ili nerazlozeni akord (kao na klaviru).. da znam neshto vishe o brass-u, recimo, sigurno bih pratio i ta pravila.. a ovako se trudim samo da zvuchi kako sam zamislio.. da li sam odsvirao realnu sekciju? nemam pojma.. oko gudacha znam poneshto, i zato njih najvishe koristim uz gitaru i klavir.. ali, tu je uvek synth.. shta god da odsvirash, zvuchace dobro..

moje poimanje stvari.. izvinjavam se na offtopicu..

pozdrav
HeatMan is offline