View Single Post
Old 24-01-2013, 01:19 PM   #19
Grimasa
Junior Member

Grimasa's Avatar

Smile Re: Oprema za snimanje muzike uzivo

Quote:
Originally Posted by Big Bockie View Post
A mo?e? da anga?uje? i nekoga ko to zaista radi polu-upotrebljivo i mirno zaspe?...?

Ne de?ava se to toliko ?esto da se tra?i dobar sound...a ima dosta ljudi sa opremom...

...jer je sve ispod vi?ekanalno snimanje i mix...isti k kao i kamera sa malo eq i master limiterom...

Ali mu?terije tra?e...jel?

Pa neka plate ako tra?e...

Realno ?e? BACITI 200 e...ili koliko, a ima?e? ISTO to sa kamere koju ve? ima?!

Pri?e o 4 kanala ili stereo ili kako god....su bacanje para i vremena!

Da.... ....mo?e da te "usere" da zvu?i do jaja!

I uvek ?e? nagla?avati kako si to snimio govnetom...pa i nije veliko govno, s'obzirom da je snimano kao takvo....

Koliko ?e? vi?e naplatiti tezgu? 20??

Gubljnje vremena u mom shvatanju bar...

...cima?e te majmuni za jo? stavki..."mo?e kontra ja?e? Vokal malo jo? da se dodrka?"itd... ...a o tome treba dosta znati...

...a i ide na nerve i kad zna?...dosta je ?to im se pravda? ?to su mlade i drugarice ispale debele na videu...

Ka?e meni jedan,...pa...najzaposleniji tezgaro? u regionu i ?ire,...

..."Boki, super ti radi?, ali, dru?e, sve se ?uje na tim tvojim snimcima, meni treba da je "?atra", ono, da je veselo, gu?va...ovo tvoje zvu?i kao studio..." ...a ne?u da ga reklamiram, ne treba mu, popunjava ?ovek septembar 2014-te...bez ?ale, najskuplji je...!

Niti taj ?to to ho?e (takav snimak) to ho?e, niti tebi te pare zna?e...a svi svima ?tetu napravite.... Ovi misle da imaju snimak, a ti da si ne?to napravio...

Sad sam malo li?an, sebi?an... ...no nisam jedini koji je slupao more znanja i para u opremu i sebe, da bi neko to shvatao na taj na?in...

Sa druge strane, ljude zabole za zvuk...generalno...sve to zavr?i na S3...4...ili polovnom iPhone...i koga zabole za zvuk....

Ma radi dru?e...no nemoj misliti da to ima veze sa ?ivotom... ...svi seku u?i i krpe dupe...jbg...

Snimaj kamerom...i znaj da to napri?a? tamo, da proda?...kao da je wow...i eto...!

Izvini na iskrenosti, nema veze sa tobom, srda?an pozdrav!
Ima tu istine, dobar deo ljudi nema pojma sta je dobar zvuk, ali ja li?no nemogu da dam nekome snimak sa zvukom kao da je sa tranzistora (?upalj, bez basova), morao bi koliko-toliko da ima neki kvalitet. Hvala na iskrenosti.
Grimasa is offline   Reply With Quote