|
|||||||
| Audio Produkcija - Tehnike Audio in?enjering, usnimavanje, tehnike mixa. Mesto za razmenu iskustva vezanih za DAW produkciju. Imate pitanje? Potreban vam je stručan odgovor? Podelite sa nama tajne produkcije i recording/editing tehnike |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#4 |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
ja kad snmam, rokam do crvenog - (samo da ne krchi - sto bi rekli!!) he,he..
a posle u miksu vidim sta mi treba jace ili tise (miksam!!) Samo da je signal lepo i glasno i jasno i debelo usao unutra11 Skoro sam dobio projekat da mixam (iz ZG) i producnt je vec predodredio levele (!??) tako da se na nekim trakama wave form nije ni video (!) ...i kaze stavi sve na 0 i imas miks ! ocigledno nije cuo za gain structuring, itd... sad kad ja taj track sa jedva cujnim signalom izvucem na analogni desk, ako mi treba jace u miksu..eto suma, itd...pa onda rokaj do nule, pa gain itd...ne valja tako. a inace ne gledam u metre uopste...samo do crvenog! koroz apogee soft limit i sve je jako i dobro.. eto ja da objasnim, onako, laicki...kad ne znam u te decibele da gledam, majka mu stara.. |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Nivo usnimavanja... | DaBear | Audio Produkcija - Tehnike | 13 | 29-06-2008 10:56 PM |
| Slab nivo signala i pored 0dB | AVaX | Audio Produkcija - Tehnike | 58 | 03-05-2008 08:46 PM |
| Master nivo... | DADDY Z | Audio Produkcija - Tehnike | 15 | 30-04-2008 12:26 AM |
| Izbor instrumenata u aranzmanu | FrankoPanko | Audio Produkcija - Tehnike | 8 | 24-02-2006 06:46 PM |
| RMS i nivo usnimavanja | OFF | Audio Produkcija - Tehnike | 30 | 11-04-2005 08:06 PM |