|
|||||||
| Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#6 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
pa stavio sam (bio je i max tu, koji je davao predloge, a bogami i postavljao mikrofone
) 441 kao close mic-ing.. i iza njega (20 cm iza ako ima i toliko) sam stavio re20.sad, danas kad razmislim, mislim da je bolje da sam nabio re20 ispred trube a 441 iza... probaj, pa cesh videti shta ti godi.. a ti arture si se zaljubio u re20.. pukni me na pm kako je proshlo danas (dok ja otvorim pm i napishem poruku, zaboravim shta hocu da kazem)poz |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|