|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#31 |
|
Senior Member
Join Date: Sep 2003
Location: Split
Posts: 423
|
Imas glas i od mene..
![]() @aerdeljan, takva je situacija na svim vecim siteovima koji odrzavaju ovakve natjecaje, beatport, tracks & fields i ostali gdje se ide dalje putem glasanja. Bogatije su nagrade pa se vise ekipe ljepi za njih, ako si skromniji dade se nac dobrih natjecaja.. |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Remix za kod nas... | DaBear | Promocija radova | 38 | 30-05-2011 02:11 PM |
| opet ja i opet hit | Arthur | Promocija radova | 4 | 30-01-2011 11:22 AM |
| 2 Remix-a | Danny Lou | Promocija radova | 0 | 08-10-2009 08:39 AM |
| Opet ja :D | Arthur | Promocija radova | 9 | 13-11-2007 02:28 AM |
| Opet ja! | X-Dreamer | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 1 | 16-07-2005 08:49 AM |