|
|||||||
| Audio Software VST, DX, AU.... plug-in instrumenti i efekti, modularni sintovi i dizajn modularne sinteze, semplovanje, semplovi i sample libraries diskusije, koje sekvencere, editore, plug-inse koristite. Da li je bolji Sonar ili Cubase? Sound Forge ili WaveLab?.. |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
VIP Member
Join Date: Nov 2003
Location: Zagreb
Posts: 2,738
|
Pa ne znam. Exportiranje traka meni najvise sluzi da budem sigurna da je sve izvuceno bez pucketanja (radi preopterecene masine, sto se zna dogoditi) npr. Moj princip je snimanje ili u cubase na jednu novu audio traku sve ostale ili u wavelab. I to upravo zato da se snimi tocno ono sto cujem, umjesto renderiranja koje zaista zna napraviti svasta s efektima (tj. sad znamo da su to oni krivi, a ne program)...
Nego, ja imam problem sa Exportiranjem instrumenata iz Giga studija (u cubase.u)? Export nece napraviti.... samo u slucaju ako mu u Luni stavim asio dest na giga studio kanale direktno, onda mi usnimava na audio traku u cubase-u... ali od exporta nista na nikakav nacin. Znam da sam vec sa time imala problema, pa sam ga rjesila... ali ne sjecam se kako, a sad je opet tu. Zna li tko? |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| cubase sx3:export audio mixdown.. | Reinhardt | Audio Produkcija - Tehnike | 23 | 14-12-2008 09:18 PM |
| Export traka u Cubase-u? | HeatMan | Audio Software | 58 | 16-05-2007 12:29 AM |