|
|||||||
| Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#21 |
|
ton magistar
Join Date: Jun 2003
Location: korcula
Posts: 3,133
|
ja sa sm57 nikako ne mogu dobit zvuk. okrecem ga na sve moguce nacine, ali nikako ne ide. zvuci mi suplje. stvarno ne znan u cemu je problem. je li ja negdje grijesim, je li mikrofon ispravan (novi je mikrofon), je li se tu radi o ukusu...
u zadnje vrime sniman sa akg c414 i prilicno sam zadovoljan. bas mi ostaje realan snimak. evo slicice (sm57 se vidi na ampu):
__________________
e, sta covek mora da trpi zbog bandita |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Sredjivanje gitare | RokStudio | Razno | 10 | 12-10-2015 05:42 AM |
| Gitare | alfom | Audio Software | 3 | 30-01-2009 02:20 AM |
| Koji mikrofon za kućno snimanje klasične gitare? | silence | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 13 | 26-03-2008 03:08 PM |
| Aston gitare | blags | Gitarska Produkcija | 4 | 08-02-2007 05:46 PM |