|
|||||||
| Audio Produkcija - Tehnike Audio in?enjering, usnimavanje, tehnike mixa. Mesto za razmenu iskustva vezanih za DAW produkciju. Imate pitanje? Potreban vam je stručan odgovor? Podelite sa nama tajne produkcije i recording/editing tehnike |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Pro Member
Join Date: Sep 2005
Location: Beograd
Posts: 954
|
Quote:
Ne persiram ti... Obracam se i Rhinu!
|
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2006
Location: Nis
Posts: 2,420
|
Quote:
Ops...koji sam ja ego-manijak
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
MAO
Join Date: Feb 2004
Location: Shenzhen, China
Posts: 6,978
|
nedopustivo ... BANN HIM!
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,238
|
Ma nije bitno dal je na drugom ili petom ili osmom mjestu (Nas), covjek je pokazao da je veliki mc. (meni licno i nije medju 5).
I pored toga sto ima fenomenalnu boju glasa i flow, odlican je liricar, moguce i najbolji od 96 pa na ovamo. Volim kad se crnje "proseravaju" geto-socijalnim temama a da nije plitko, sto i jeste rijetkost. Sjecam se vrlo dobro singlova koje si pomenuo perune, hiphop je moja prva prava ljubav. I dalje pratim, ali ne manijacim s tim. 89 godine sam na mtv-u (mislim da je bio 120 minutes) vidio spot Public Enemy - Black steel in the hour of chaos i tu je bio Kraj Inace tad sam imao 10 god..... Pozdrav |
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2006
Location: Nis
Posts: 2,420
|
Quote:
Sto da me banuju?:o |
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Pro Member
Join Date: Sep 2005
Location: Beograd
Posts: 954
|
Quote:
Zato sto si "reper", a svidja ti se Kebina pesma!!! ![]() |
|
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Mason
Join Date: May 2003
Location: Otkude Ni?, Serbia
Posts: 5,516
|
Quote:
mrgreen:I ja za Kebu mislim da je opak muzicar, ali za Kebu gitaristu
__________________
http://www.facebook.com/idekius |
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2006
Location: Nis
Posts: 2,420
|
hahaha
)))....meni se svidja Kebina pesma sa produkcijske strane a i svidja mi se instrumental
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Pet Shop Boys? | Napoleon | Produkcija Elektronske Muzike | 7 | 31-07-2007 04:35 PM |
| Milkshake... | alektom | Promocija radova | 12 | 14-12-2005 06:59 PM |