|
|||||||
| Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Moderator
Join Date: Sep 2005
Location: Beograd
Posts: 6,200
|
Quote:
Ulazni stepen sa INA217... ti savetujem da ne napustas u potpunosti, ali da ostavis za dosta kasnije... kao alternativu... na preklopnik.... piggy-back stampica gde ima mesta... to bi dalo prakticno dodatno "lice" mikseru, posto je taj stepen vrlo karakteristican.... Naravno, prvo dovedi mikser u red, da moze da radi... sve sto si do sada odlucio da uradis... pa kada se stvari slegnu, i zasvrbe te ponovo prsti... uradi i to... ali samo kao dodatnu mogucnost... nema potrebe postojece line in stepene izbacivati iz upotrebe... steta je, a i nece se slagati INA217 sa svakim materijalom... Cesto se pitam zasto ne naprave pet vrsta line in .... pa da mozes da biras... svaki ima svoju svrhu, i nikada ti jedan nije dovoljan... ali dobro... ne moze se sve... pozdrav bogi
__________________
Email: boggy@myroom-acoustics.com --"We can never see past the choices we don't understand." (Oracle, The Matrix Reloaded) |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Member
Join Date: Mar 2006
Location: Nis
Posts: 184
|
rogi, SVAKA ČAST BRATE!
Ovo... ovo nije istina ... planiram ,zdravlje Bo?e, dolazak u ZG da bismo uradili neke snimke za klip za stvar gde mi gostuju Shot i Remi na novom albumu, i, ukoliko nije problem, vrlo rado bih svratio da čujem i VIDIM mixer i ostala DIY čuda koja si napravio...
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
MCI Master
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,509
|
GUUD MUUURNING
pa od 1.9. ove jare svi ste dobrodosli....nadam se da bum sve zavrsio u ovih mjesec dana.... @Arthur ma nisam nasljedio nista i nisam zastupnik....jednostavno radim za sebe od jutra do sutra i onda kad se covje ne razbacuje ..ide ... 12godina sam bio potstanar, zadnja 3 mjeseca sam u svom...I SAD ME KRENULO
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
MCI Master
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,509
|
@ boggy
cuo sam ina 217 na orionu D&R...ne svidja mi se taj line in...nekako je svijetliji i tanji od 5534....no probat cu sigurno |
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Moderator
Join Date: Sep 2005
Location: Beograd
Posts: 6,200
|
Quote:
![]() Dok ne cujes... sema je mrtvo slovo na papiru... pozdrav bogi
__________________
Email: boggy@myroom-acoustics.com --"We can never see past the choices we don't understand." (Oracle, The Matrix Reloaded) |
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Pro Member
Join Date: Sep 2005
Location: Beograd
Posts: 954
|
Rogina, dok odmaras u pauzama... Evo malo lepih "prizora". A moze biti i korisno!
www.mcirecording.com Pozdrav! |
|
|
|
|
|
#7 |
|
MCI Master
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,509
|
Hvala Perune Za Ovo Nisam Znao....hebeno!!!!!
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| malo glupo pitanjeali samo malo | alavuk | Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika | 11 | 25-01-2008 10:12 AM |
| malo glupo pitanje,ali... | dlukace | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 14 | 19-10-2007 08:52 AM |