|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
pogreshno si me skapirao.. poshto sam nov, nemam pojma ni shta mi treba, ni kako se vari i kachi ni gde da nabavim potrebnu opremu.. kapish?
ali ja bih.. hehe..ma, drzacu se ja semplova da ne bih isprzio oko lemilicom..
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Member
Join Date: Aug 2004
Location: Beograd
Posts: 214
|
Ma, nisam te pogresno skapirao... rekao si da su ti svi delovi tu nebi razmisljao. Ocito da nije problem u delovima...
U svakom slucaju... drzi se ti sample-ova
__________________
Pozdrav, Sasa |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
Quote:
pa aj sad necemo da se vredjamo.. jbg, ne znam di da uzmem delove.. det iz d problem.. al ae, poshto vidim da nisi u fazonu necu se javljam vishe.. |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Member
Join Date: Aug 2004
Location: Beograd
Posts: 214
|
Brate, niko te ne vredja, zao mi je sto si me tako ukapirao. Ako ne znas gde da uzmes delove - znas da citas, i uvek mozes da pitas bilo mene, bilo nekoga sa x0x foruma. Ni ja nisam nista znao kad sam prvi put nabasao na ovaj projekat. Ali kad sam pitao ljude, dobijao sam odgovor - uvek! Bitno je da imas zelju da pravis, i da te ne mrzi da se malo iscimas. E sad, ako se plasis da ces iskopati lemilicom oko, onda ti stvarno savetujem da se drzis sample-ova.
Peace!
__________________
Pozdrav, Sasa Last edited by Fibra; 21-08-2007 at 08:07 AM. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Member
Join Date: Jun 2006
Location: BT
Posts: 161
|
Cao Sasha!
Stavi mene na listu! Cifra za Endorphin mi je bila visoka, ali ovakvom projektu bi se RADO pridruzio!!! Ja i par mojih komshija.... Ajd sad da vidimo kako stvari idu dalje... Original 303-ku tesko mogu da si priustim , ali posto vidim da si vec par spravica priveo kraju, kontam da ce i ovo da se izgura... Pozdrav, Cucko |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Member
Join Date: Aug 2004
Location: Beograd
Posts: 214
|
OK cucko ubacen si.
Endorphin jeste skup ali to je ipak top projekat, ali zato je Data SID jeftin. Ukoliko zelis da pravis i neki SID sint, ja sam uvek za to da pomognem. Mogu ti obezbediti sve delove, plocice i isprogramiram cip, a ti samo lemi povezuj zice. Sto se tice x0xb0x-a, tu nudim plocice i verovatno cemo se organizovati za neko zajednicko narucivanje. Sebi cu da napravim programator pa mogu svima da uprzim i firmware. Naravno, besplatno. Meni je isto vecina opreme skupo i malo sta mogu da si priustim, ali kad covek nije totalno smoren i ima volje i malo energije da potrosi, moze da si napravi svasta. Meni uskoro treba da stigne jedna veeelika ploca za klon TR808. Cak sam nasao i originalne step dugmice u boji sa 808ice ...sreca, sreca, radost! Evo sta lik kaze na svom x0xb0x build blogu kao zakljucak... What I've learned from this project: - even a total noob can put 500 pieces of electronical parts together and get something useful out, - given you keep your workspace tidy - don't solder in ICs backward
__________________
Pozdrav, Sasa |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Member
Join Date: Aug 2004
Location: Beograd
Posts: 214
|
Evo jos malo ohrabrenja...
__________________
Pozdrav, Sasa |
|
|
|
|
|
#8 |
|
banned
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,210
|
za one koji mozda ne znaju sta je u pitanju:
http://www.ladyada.net/make/x0xb0x/ ps. nisam ni ja znao dok nisam malo pretrazio
__________________
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Member
Join Date: Aug 2004
Location: Beograd
Posts: 214
|
...ja pominjem sajt, ali nigde linka.
hvala kejkz!
__________________
Pozdrav, Sasa |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Vibrator
Join Date: Aug 2004
Location: Novi Sad
Posts: 6,483
|
koliko ce to na kraju po primerku da kosta ako nas bude vise od 10?
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Puk'o projekat u Nuendu | Everbeatz | Audio Software | 14 | 30-03-2008 10:16 AM |
| Projekat uskoro ..... | Steka | Promocija radova | 35 | 25-02-2008 04:01 PM |
| pitanje za projekat za lunu2 | saki | DSP forum | 10 | 20-10-2007 10:11 PM |
| Sopstveni projekat sa: (Reason-om i Cubase-om). Potrebna saradnja. | Nikolic | Razno | 8 | 27-07-2006 10:33 AM |