|
|||||||
| Computer Hardware Razmenite iskustva o muzickim karticama i bilo kom drugom hardveru koji koristite uz PC, konfigurisanje i optimizacija kompjutera za DAW |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2007
Location: Vrnjacka Banja
Posts: 1,215
|
Hvala DIVINER i MANCHA
Mogu li nekako da otkrijem sta zaista pishti...da li je ploca napajanje ili graficka????? Uzgred, onda sam imao mnogo srece kad sam kupovao novi komp ....jer on ne pishti uopshte!!! ![]() Mislim da su ovo vrlo korisne i bitne informacije za sve drugare ovde pozz tnx p.s. ploca je neka stara gigabyte GA-7ZXE |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Administrator
Join Date: Jan 2003
Location: Novi Sad
Posts: 4,553
|
Quote:
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2007
Location: Vrnjacka Banja
Posts: 1,215
|
Hvala pokusacu da odgonetnem slusanjem!
napajanje je chieftec GPS 400AA-101 A |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Vibrator
Join Date: Aug 2004
Location: Novi Sad
Posts: 6,483
|
i ja pretpostavljam da je napajanje.
probaj da nadjes levak i nakaci crevo na njega kako bi mogao slusanje da usmeris i provalis odakle pistanje dolazi. izgleda sasavo, ali deluje
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Pro Member
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,068
|
Napokon dolazimo do samo jednog od detalja, zasto ja preporucujem RU DAW. A mnogi se pametnjakovici jave sa pricom: Pa mogu i ja to da sastavim za 100 evra manje.
U RU DAW-u nista ne pisti i tisi je od labtopa, da, i sve radi vrhunski i sa garancijom(da vidim koji ce trgovac da ti prizna garanciju na plocu koja radi, a samo malo pisti sto on u servisu i necuje). Da me pogresno neshvatite, nije ovo reklama za RU DAW. Nego samo hocu reci da spakovati namenski comp (za odredjenu namenu) nimalo nije tako jednostavno. Verovatno da spakuju masinu mom komsiji arhitekti bi imali gomilu problema, jednostavno jer su tu zahtevi drugaciji. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2007
Location: Vrnjacka Banja
Posts: 1,215
|
pa zato sam ja i reko da sam imo srece sa noivim kompom, jer nisam znao da neke komponente mogu da cvrce i piste...
srecom i moja nova mashina je tisha od laptopa ...bice da mi u starom kompu pishti napajanje ....tako bi reko po slusanju....i malko hard.... |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| EVENT Opal - jako hrabar nastup! | Tiki the Boyler | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 17 | 10-09-2010 03:44 PM |
| Jako zanimljiv clanak!!! | zvincic | Computer Hardware | 9 | 21-06-2005 03:53 PM |
| Jedan jako ruzan dan... | Arthur | Computer Hardware | 7 | 26-05-2005 07:21 PM |