|
|
|
|
#1 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2007
Location: Vrnjacka Banja
Posts: 1,215
|
Ljudi Hvala vam Svima na komentarima i savetima......svi su dobrodosli!!
Pravo da vam kazem meni sve te kutije koje sam cuo sviraju lepo, no moram se odluciti za neke....a to u velikoj meri zavisi od cene.. Jedva sam skupio(citaj pozajmio) i tih 630e.... Od necega se mora poceti, sa prostorom za napredovanje naravno.... Bilo da kupim Dynaudio,Adam,Mackie,Quested, ili nesto iz te klase....ne verujem da bi miksevi bili losi.......a ako bi i bili tome bi krivac verovatno bio ja! Dakle sve sto znam je da radim nivoe i equilajzer, za to imam ushi.....mogu i panoramu, inace sa reverbima i kompresorima nemam dve blage , to tek treba da nauchim.... Reverbe sam radio isto na sluh, roknem reverb A recimo odredim koliko ce mi biti odnos dry....wet ....i ja srecan. Kad sam prvi put otvorio altiverb ili sonox i video gomilu dugmica i fejdera ko da sam seo u avion.... Dakle bitno mi je da cujem da nesto bas ne zaserem, jer sa mojim iskustvom to je vrlo moguce, pogotovo sa prostorima... Ustvari vrlo dobro znam sta hocu da dobijem, ali ne uvek i kako to da dobijem Umem da cujem i kad je loshe, a monitori ce mi to reci, sto je meni za sad dovoljno... Za ostalo ce posao zavrsiti logika, vijuganje, dovijanje, i savetovanje, gnjavaza ovde po forumu as usal. pozz |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Senior Member
Join Date: Dec 2006
Location: Belgrade
Posts: 667
|
Mogu da ti ponudim jos i da cujes uporedo Quested S8 i Adam P11A. Mozda ti i to bude od koristi u proceni. Ako si zainteresovan, javi se PM ili od Zorana (poznatijeg kao 7 na forurmu) uzmi moj telefon. Pozz i srecno!
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2007
Location: Vrnjacka Banja
Posts: 1,215
|
hvala Vlado
ne znam da li me se secas jedno godinu dana smo vezbali kod tebe u studiu sa bendom Ametist ako se secas Urosha i Mire onda se secas i mene svirao sam bas! ajde navraticu ako stignem pozdrav |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2007
Location: Vrnjacka Banja
Posts: 1,215
|
LJudi stigli Adami
sta da kazem presrecan... ![]() prezadovoljan ne kajem se ni trenutka sto nisam isao na nesto drugo....potpuno mi prijaju za ushi..... Posebno hvala OFF-u, i svima vama! ![]() Zoki dodji da cujes dok samjos u bg-u.... podrav svima i hvala bata koren
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Vibrator
Join Date: Aug 2004
Location: Novi Sad
Posts: 6,483
|
dobrodosao u sektu
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2005
Location: Uzicka Republika
Posts: 6,171
|
Quote:
sta da ti kazem.... imao si srece Nek te posluze 20tak albuma i dosta
__________________
.....Snimam sve (u)zivo .....
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Ivan Lekic
Join Date: Mar 2004
Location: Kraljevo
Posts: 3,245
|
Nisi pogresio,i ja bih isto odabrao, cestitke
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Pro Member
Join Date: Jan 2004
Location: Subotica
Posts: 1,800
|
Za koji mesec se i ja pridruzujem klubu
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Senior Member
Join Date: Aug 2006
Location: Beograd, Novi BGD
Posts: 476
|
ako-ako! Svaka cast na izboru!
mozesh i na putovanja da ih nosis pozdrav!
__________________
...I'm gonna trade this life for fortune and fame, I'd even cut my hair and change my name... |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|