Go Back   Rumski Forum > Audio produkcija > Audio Produkcija - Tehnike

Audio Produkcija - Tehnike Audio in?enjering, usnimavanje, tehnike mixa. Mesto za razmenu iskustva vezanih za DAW produkciju. Imate pitanje? Potreban vam je stručan odgovor? Podelite sa nama tajne produkcije i recording/editing tehnike

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-08-2008, 07:31 PM   #1
master29
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Sale,sad ide Pan-fest....i ja radim po 18h dnevno...ide Septembar i pun k..ac izdanja.Tako da cemo iskoristiti to finale da se poubijamo kolektivno,do duse ja nemam pesmu tamo ali imam poziv i rado sam ga prihvatio.Pozz matori moj.
master29 is offline  
Old 07-08-2008, 07:41 PM   #2
HeatMan
Moderator
 
HeatMan's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

aj pa se vidimo onda tamo..

poz
HeatMan is offline  
Old 21-08-2008, 04:26 PM   #3
Ilija Ilic
Member
 
Ilija Ilic's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Novi Sad
Posts: 181
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Nadje li neko pesme koje sam kopirao, midi fajlove...
Voleo bih da cujemo svi!
U suprotnom sam ,,autentican,, a to ne zvuci lepo nekima, jos i pobija mnoge argumente i ojacava temelje mojih

Malo sale, al ostalo mi ovo interesantno jer se ticalo licno mene. Stvarno ako ima nesto voleo bih cuti, jer nikad mi nije padalo napamet stvarati nesto po nekoj semi, pesmi... nekoliko muzicara mi je reklo kao i moj gitarista ovim recima ,, ovaj solo mi nije logican uvek me tonovi povuku na gore,, ( prema skali, covek zavrsio akademiju a skida moju pesmu pa mu teze upamtiti ako nije ,, logicno,, )
Razmisljajuci, ako ima nesto to bi mi bila dobra fora skroz a da ne objasnjavam razloge necu biti shvacen, moze i na PM, ako neko nece javno ovde ili nije siguran ili...

P.S.
Stvarno smatram da ne vredjam nikog mojim stavom, koji niko ne moze da promeni, a ja se nikad necu sloziti da je muzika nauka. Jako je tesko zavrsiti to sve i ostati svoj, mozda ima izuzetaka, ja ih nisam sreo, one koje jesam svi sviraju istom tehnikom, istim smerom, istom psihologijom, istom emocijom... A dok god postoji Steve Vai ( primer ) to je dokaz sta je muzika, kao sto je moral dokaz da bog postoji.

opusteno Pozzzz
Ilija Ilic is offline  
Old 21-08-2008, 04:43 PM   #4
master29
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Quote:
Originally Posted by Ilija Ilic View Post
A dok god postoji Steve Vai ( primer ) to je dokaz sta je muzika, kao sto je moral dokaz da bog postoji.

opusteno Pozzzz

http://www.berklee.edu/news/2000/11/conv2000sv.html

Procitaj malo sta radi tvoj (primer)
master29 is offline  
Old 21-08-2008, 06:37 PM   #5
Ilija Ilic
Member
 
Ilija Ilic's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Novi Sad
Posts: 181
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Quote:
Originally Posted by master29 View Post
http://www.berklee.edu/news/2000/11/conv2000sv.html

Procitaj malo sta radi tvoj (primer)
Slucajno ili namerno sam njega spomenuo E tako bi trebala vecina sa akademije da shvati muziku! Znamo dobro kako svira lik i da svira sve!
Ilija Ilic is offline  
Old 21-08-2008, 07:15 PM   #6
master29
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Quote:
Originally Posted by Ilija Ilic View Post
Slucajno ili namerno sam njega spomenuo E tako bi trebala vecina sa akademije da shvati muziku! Znamo dobro kako svira lik i da svira sve!
Ilija on je skolovan covek...izuzetno skolovan,pozz
master29 is offline  
Old 21-08-2008, 06:41 PM   #7
Ilija Ilic
Member
 
Ilija Ilic's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Novi Sad
Posts: 181
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Naravno nije poenta u Steve Vai, moze i Petruci ima lik cak i svoju skolu Nebitno, nema kraja prepirci, svako drugacije razmilslja sto je normalno

Ja jos cekam midi, pesme... koje sam kopirao tako mi rekli neki ovde...

Pozzzzz
Ilija Ilic is offline  
Old 21-08-2008, 07:21 PM   #8
master29
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Quote:
Originally Posted by Ilija Ilic View Post
Naravno nije poenta u Steve Vai, moze i Petruci ima lik cak i svoju skolu Nebitno, nema kraja prepirci, svako drugacije razmilslja sto je normalno

Ja jos cekam midi, pesme... koje sam kopirao tako mi rekli neki ovde...

Pozzzzz
Ja pojma nemam,ko ti je to za midi rekao....meni je ok to sto radis...i svako ko se trudi ima moje postovanje,jer je jako tesko krenuti tim pravcem...puno ulaganja itd.za to svaka cast...oko muzike se ne slazemo samo iz matematickog razloga...muzika je matematika jer se nota deli i sta sve josh,uzeo sam prost primer,a to je matematicka radnja,fizika je prisutna,jer cim silom delujes na npr dirku to je fizika"zakon sile"kad zatezes zice na gitari i da ne nabrajam sta josh.pozz
master29 is offline  
Old 23-08-2008, 05:37 PM   #9
dvuckovic
VIP Member
 
dvuckovic's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Podgorica, BG
Posts: 1,446
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Quote:
Originally Posted by master29 View Post
http://www.berklee.edu/news/2000/11/conv2000sv.html

Procitaj malo sta radi tvoj (primer)
Ovaj Steve Vai?

http://www.stsanders.com/index.php?v=1

Nema taj pojma.
__________________

dvuckovic is offline  
Old 23-08-2008, 05:48 PM   #10
master29
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bg
Posts: 851
Default Re: Skolstvo bi trebalo zabraniti

Quote:
Originally Posted by dvuckovic View Post
Ovaj Steve Vai?

http://www.stsanders.com/index.php?v=1

Nema taj pojma.
Ovo je neki Vai sa rumskog
master29 is offline  
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Zabraniti... idekius Predlozi i sugestije 8 03-04-2005 11:34 PM


All times are GMT +1. The time now is 12:41 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors