|
|||||||
| Computer Hardware Razmenite iskustva o muzickim karticama i bilo kom drugom hardveru koji koristite uz PC, konfigurisanje i optimizacija kompjutera za DAW |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Pro Member
Join Date: Jan 2005
Location: Split
Posts: 2,080
|
Quote:
__________________
-- De?urni mrgud |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
MAO
Join Date: Feb 2004
Location: Shenzhen, China
Posts: 6,978
|
zvina, jel ti to dakle redovito Fireface koristiš sa Vistom za snimanje vani? Radi stabilno? Si pokušavao više samplerateove? JA sam moj sa XP testirao u Barbi, kad pobiješ par stvari iz memorije i ugasiš WLAN, radi ko beba
|
|
|
|
|
|
#3 | ||
|
Pro Member
Join Date: Jan 2005
Location: Split
Posts: 2,080
|
Quote:
a gore opisani session je snimao 18 kanala na usb2 disk preko 3 sata kontinuirano, bez da je stucnuo. Quote:
__________________
-- De?urni mrgud |
||
|
|
|
|
|
#4 |
|
MAO
Join Date: Feb 2004
Location: Shenzhen, China
Posts: 6,978
|
ehm, instalirao sam Vistu i naravno, našao više pitanja nego odgovora
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
MAO
Join Date: Feb 2004
Location: Shenzhen, China
Posts: 6,978
|
jeli bre ljudi, jel zna kako da na visti pošaljem laptop u standby ili hibernate
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Senior Member
Join Date: Apr 2004
Location: Subotica
Posts: 429
|
Kad stisneš start, tj. M$ logo... pa tamo imaš taj button za shutdown, tj. originalno za sleep... zar nema desno pored toga strelica " > " na koju kad klikneš dobiješ meni sa restart, standby, logofff, shutdown.. sve moguće opcije?
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Pro Member
Join Date: Oct 2005
Location: Smorville
Posts: 929
|
Ja sam dobio HP-ov notebook G7000 sa Vistom koju sam odmah skrljao i kada sam podigao XP video sam na siteu HPa da ne postoje driveri za XP
Sta mislite,kako sam se osecao.Koje su to debilcine iz HP-a,na masini koja ima samo 1GB rama fabricki guraju Vistu i ne pisu namerno drivere za XP!Verovatno je u pitanju deal izmedju Microsofta i proizvodjaca notebookova.Kao sto je vec neko pomenuo u ovoj temi,sigurno pokusavaju da nas nateraju da koristimo Vistu,svidjala nam se ona ili ne.
__________________
-"A sta pisalo na vrata?" -"Odavde niko ne izlazi nejeban!"
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Senior Member
Join Date: Apr 2004
Location: Subotica
Posts: 429
|
Quote:
Kod Viste ne postoji stand by i hibernate... ta dva su spojena u novu opciju koja se zove sleep. Tako da je to u stvari odgovr na Arhturov problem. |
|
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Vista & D.A.W. | 66musicman | Audio Software | 2 | 19-05-2009 02:20 AM |