|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Mason
Join Date: May 2003
Location: Otkude Ni?, Serbia
Posts: 5,516
|
![]() ![]() ?to ste na kraj srca? Meni su oni odavno simpatični. Pesmice su O.K... "Dodji da ostarimo zajedno", "Riječke pi*ke"...
__________________
http://www.facebook.com/idekius |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Ne znam, a voleo bih da znam! (kontra-faza) | jammer | Audio Produkcija - Tehnike | 29 | 22-10-2010 07:32 PM |
| Sve sto znam o tebi | gorjan | Promocija radova | 22 | 25-02-2010 09:31 PM |
| Mrzim narodnjake | lesha | Pricaonica | 239 | 26-08-2008 04:44 PM |