|
|||||||
| Recenzije Ovde mozete postaviti svoje recenzije audio softvera, hardvera, intrumenata i studijske opreme. Postavite pitanja ili iskomentarisite napisane recenzije |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 | |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2005
Location: Novi Sad
Posts: 1,975
|
Quote:
Ako ja nesto ne zelim, ili smatram da mi ne treba nema te reklame ili trenda koji ce me ubediti u suprotno. Naravno koliko ljudi toliko i cudi, neko je podlozniji utiscima sa strane a neko opet vise veruje svojim licnim - opet potencijalna tema za beskrajnu raspravu sto naravno necemo Sto se muzike i iPad-a tice trenutno je jedina ozbiljna platforma, Android kaska zato sto u samom OS-u nije podrzan MIDI i Audio kao na iOS. Trenutno je u toku peticija (pokrenuta od strane nekoliko proizvodjaca profi iApps) da Google promeni kod Androida i implementira sve potrebne stvari da bi MIDI i Audio radili kao na iOS-u. Znajuci da Google ne voli da kaska , a posebno ne za Apple, mislim da ce se to promeniti u skorijoj buducnosti. Opet ponavljam, krajnji korisnik ce opet imati koristi U poredjenju sa iOS, Android "jebe" to sto je suvise otvoren pa nije moguca kontrola razvoja i kvaliteta aplikacija kao na iOS, koji je sa druge strane idiotski zatvoren... najbolje je negde izmedju. Hvala tehnici sto je dosla dovde gde je sada, jer zahvaljujuci njoj SVAKO moze da radi KAKO MU ODGOVARA i da opet ostvari svoju ideju i zamisao. Magnetofon -OK HD Recorder - OK DAW - OK iPad - OK Android - OK Sve zajedno na gomilu - OK Sta god, samo radite to sto treba da radite. Izgovora ce biti uvek, ali na kraju se racunaju samo rezultati Ziveli , srecna vam nova i da budete nasmejani srecni i da vam mantra u 2012 godini bude VISE PARA ZA MANJE POSLA
__________________
Be more PRO less TOOL... |
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Senior Member
Join Date: Mar 2005
Location: Beograd
Posts: 671
|
Quote:
![]() Ono što u tom segmentu svakako raduje jeste što će multiplayer opcija konačno ići u smeru da svako ima svoj ekran i da se povežemo preko bluetootha i da se igramo bez ikakvih problema
|
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Banned
Join Date: Nov 2003
Location: Novi Sad
Posts: 870
|
Quote:
Skidam kapu na retko trezvenom razmi?ljanju. |
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
VIP Member
Join Date: Aug 2006
Location: Zemun
Posts: 4,889
|
Quote:
Koga mrzi da gleda ceo sat predavanja, ima i jedno kraće na istu temu (dvadesetak minuta): Pozdrav, Vasa P.S. I da, SVI smo podložni uticajima sa strane (trendovima i reklamama), pitanje je samo koliko smo spremni to da priznamo.
__________________
TEHNIKA NARODU! Last edited by awacs; 02-01-2012 at 03:02 PM. |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Pro Member
Join Date: Feb 2005
Location: Novi Sad
Posts: 1,975
|
@awacs
Da, slazem se - SVI jesmo podlozni reklamama ali isto tako smo podlozni realnom rasudjivanju. Biti svestan sistema i svih zamki i benefita koje on nudi i boriti se za sebe je jedno , a biti puki obitavalac u istom tom sistemu i samo klimati glavom i ici kako struja vodi je nesto sasvim drugo. Ljudi se boje slobodnog izobora i vecina zeli da neko drugi razmislja za njih jer onda nemaju nikakvu odgovornost, a ta odgovornost i slobodan izbor razgranicavaju potrosaca/roba i savremenog slobodnoumnog coveka. Nisam nista drugaciji (bolji) od ostalih ljudi na forumu, ali sam ( ne znam za ostale) resio da malo vise obratim paznju na moje realne potrebe u okviru mojih mogucnosti i da ih razgranicim od zelja. ZELJA - POTREBA - MOGUCNOST ako se tu napravi ravnoteza eto srecnog zivota , koliko god jednostavno ( da ne kazem prosto ) izgledalo to zaista jeste tako, a ako obratite paznju na odnos ove tri stvari u toku jednog dana videcete koliko to nije bas lako. Glavni komp mi je nabudzen PC 6-Core, laptop mi je MacBook Pro, telefon mi je Android....koristim sve sto mi sistem nudi u razmeri koja meni pase i zato to meni sve radi i ima smisla, opcijama i izborima ( mislim na izbor opreme) nikad nece biti kraja i shvatio sam da ce mi zivot proci vijajuci sta je bolje ili bolje radi od onoga sto ja imam. Da zavrsim pametovanje i off-topic, iPad cu kupiti prvom prilikom jer sam mu nasao opravdanu primenu u mom zivotu i to u vise sfera (i profesionalno i privatno) jer mi je krajnji cilj da sebi olaksam zivot, da je jeftin i nije a da daje puno tuga za pare koje kosta daje.
__________________
Be more PRO less TOOL... |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Senior Member
Join Date: Mar 2005
Location: Beograd
Posts: 671
|
U čemu je caka sa memorijom? Vidim da postoji SD Card reader za iPad, ali, šta se može pokrenuti tako? Samo video/audio zapisi, jel da?
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
Jos jedan killer app - CloudReaders
Mega !!
__________________
Ja sam svestran - sve mi je strano ! Sinewave Surfers Messy Boys SE16 Zoran http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=57cd77e7d1 http://soundcloud.com/dabear |
|
|
|
|
|
#8 |
|
VIP Member
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
|
__________________
Ja sam svestran - sve mi je strano ! Sinewave Surfers Messy Boys SE16 Zoran http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=57cd77e7d1 http://soundcloud.com/dabear |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Stara Rumski Elita 2003.
Join Date: Apr 2003
Location: Bg
Posts: 1,164
|
Au bre ljudi, napadoste coveka, i poprimi diskusija nacionalni nivo ... a on hteo samo da se pohvali da je uzeo finu zezalicu...
Iskreno, meni je iPad MEGA (sto kaze DaBear) fora za wireles konekciju sa yamahinim mikserima... evo kako to izgleda Recimo, drugar koji je komercijalista,dosta putuje, mora biti online stalno, on se sinoc ODUSEVIO, jer ne mora da vuclja laptop vise, nego ce da kupi nesto velicine sveske (sto je NESTVARNO TANKO BTW),i da radi posao ! Na duza putovanja kombijem (a svi koji radimo u ovom poslu cesto putujemo dosta) je odlican da gledas film,slusas mjuz, ili blejis na netu... Sve gorenavedeno verovatno moze i sa nekim drugim tabletima (ja sam tutumrak za to) ali apple ti to nudi u pakovanju bez razmisljanja.Stvarno je ULTRA lak za koriscenje. sa druge strane, sve to moze i verovatno sa necim jeftinijim/drugim proizvodjacem. Isto kao sto moze i sa xwave mp3 plejerom da se slusa muzika, moze i sa ipodom. Nego, mene zanima, DaBear, kako se ubacuju podatci na to? S obzirom da nema flash. I ako moze neko da mi rasveetli, koja je razlika izmedju ipad wifi i ipad wifi plus 3g...? |
|
|
|
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| The Future Of Apple | Coconut | Razno | 2 | 13-08-2010 01:25 PM |
| Kuciste apple G3 za pc? | Nemania | Computer Hardware | 4 | 29-01-2010 07:31 PM |