|
|||||||
| Monitoring Aktivni i pasivni zvučnici, slu?alice, pojačala |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#7 |
|
Member
Join Date: May 2005
Location: Uzice
Posts: 165
|
![]() Stigle sluske , prvi utisci ocekivao sam da zvuk bude tvdji ali su sasvim u redu ,mada se sad opet moram privikavati to jest da se naslusam sa njima , vidi se da su precizni bas se cuje svaka frekvencija lepo . Uz monitore sjajna kombinacija topla preporuka svakom ko zeli dobre slusalice .JOs jednom hvala Bockiu na preporuku i normalno ostalima , zivi bili !
__________________
PHP Code:
|
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Sennheiser monitorske slusalice - pomoc pri odabiru | Darsus | Monitoring | 2 | 19-08-2011 10:48 PM |
| Slusalice??? | Plonk | Monitoring | 4 | 07-11-2008 03:58 AM |
| Slusalice ? | Akyboy` | Monitoring | 17 | 16-04-2008 02:18 PM |