Go Back   Rumski Forum > Gost Foruma > Arhiva > Slobodan Marković

Slobodan Marković Nas istaknuti umetnik, klavijaturista, aran?er i producent, radio Delta Project (with Sanja Ilić), Olivera Mandića, Dejana Petkovića, Dadu Topića ("Princeza", "Mia" ), Zdravka Čolića (Kad bi moja bila, Okano), brojne ?pice, d?inglove i najave TV i radio emisija....

Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 18-04-2007, 09:26 AM   #8
milos
Pro Member

milos's Avatar

Default Re: e pa zdravo

U potpunosti te razumem.Kada pogledas da od 90-ih pa nadalje da je Vangelis mnogo koristio romplere i napravio jedne od najboljih albuma .Ocigledno je da je pitanje ko koristi odredjenu spravu i sta moze sa njom da uradi- Laza je svojevremeno uradio "Merge" sa Oberheimom OBX-a i Minijem i ti i Sanja ste odradili "Delta project" na Roladnu D-50 ,Juno-u itd...
Nije vam bilo potrebno 30 najboljih sintova i to veoma cenim
Ja volim zvuk analognih sintisajzera prvenstveno zato sto sam odrastao slusajuci elektronsku muziku koja je radjena na njima i ne bi mogao zamisliti istu muziku sa drugim instrumentima .Mama kaze da sam sa godinu i po dana slusao A stranu "Merge" albuma Laze Ristovskog gde su numere "Beyond the horizon" i "Shadow dance" po cele dane .
Tek pre par godina sam kupio remaster albuma "Delta project" i prijatno se iznenadio kada sam poslusao sve numere za koje nisam znao ko je autor
milos is offline  

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules