Go Back   Rumski Forum > Studijska tehnika i instrumenti > Analogija

Analogija Sekcija posvećena vintage soundu: traka, lampe, trafoi, govedina, trofazna struja, mast :-)

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-01-2011, 05:30 PM   #51
Bockie
Moderator

Bockie's Avatar

Default Re: Traka - snare..!

Insane, ostavio sam dovoljno dugo da ljudi procitaju (do 5 ujutru), iako je bio skroz offtopic, a trebalo je malo srediti, obrisao sam i svoje i druge... Sorry, nista nije bilo upereno protiv tebe, pokusao sam malo da ocistim...

Vaso , Revox je sasvim u redu. Traka je ganc nova i jedan je od najboljih izbora za ovaj tip uredjaja...uostalom, zaboravi...

UAD je cool, ali je cool imati u dzepu 350$ za plug i dovoljno karti da ga potera na dovoljno kanala...

U pravu si, kada je lobotomija u pitanju, i zao mi je sto neki ljudi imaju panican napad manije kada se ovako nesto pomene a razlicito je od drugih misljenja...

Po DaBearu sam glupost, provokacija i mrmot. Hvala cika Zoki.
Od sad cu samo semplove da koristim.
btw, postujem tvoj rad.

Last edited by Bockie; 14-01-2011 at 05:37 PM.
Bockie is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011, 10:45 PM   #52
Arthur
MAO

Arthur's Avatar

Default Re: Traka - snare..!

Eto ga vasa opet u melodrami. Došo dečko na temu koja ga ne zanima, malko se proseravao, pa pokušo da proda spravu, pa ga boki opomenuo, na šta je ovaj odma digo drvlje i kamenje. EJ i to u tuđoj temi bez ikakve veze. Opet nastane haos, uključe se ovi koji jedva čekaju neko proseravanje, i ja lepo iskuliram i pošaljem upozorenje da se ljudi dozovu pameti. I kako se to nastavilo možeš i sam da vidiš. A ti ako stalno tražiš izgovor da sa foruma odeš i smeta ti kurta i murta po bilo kojoj drugoj osnovi, majku mu, ja te više ne mogu moliti i objašnjavati. Praktično na SVAKOM prethodnom banovanju imao si neku ulogu zaštitnika jadnih i mučenih pa onda banovanih "neistomišljenjika".. mislim daaaj, stvarno se od tebe očekuje više..
Eto ako ti toliko ne prija "diktatura" "jednoumlje" i "teror" nad proleterijatom genijalne misli i još veće druželjubivosti i progresivnosti, onda jebiga, teško te mogu ubediti da ostaneš. A sam znaš da mi je krivo što tako rezonuješ.

jbg.
Arthur is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules