Go Back   Rumski Forum > Studijska tehnika i instrumenti > Live Sound

Live Sound Razmenite iskustva o uredjajima za live sound koji obuhvataju opremu i rad sa zvukom uzivo.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-02-2014, 05:22 AM   #11
Gordi
Junior Member

Default Re: Mackie DL-1608

Prodaju ga verovatno zato sto kada ga odnesu na tezgu dođje seljak pevac i kaze mixeta je sranje ne mogu da pevam na ovo zašto niste doneli powermate itd...a tom istom pevaču kada doneses powermate priča kako je juče bio na tezgi i doneo pera peric dinacord kutije i opasan ton je imao...a peri pericu kako mora da kupi rcf jer nema boljeg tona itd....no da se vratimo na mix.....imam ga vec godinu i 2 meseca i imam 01v96i mixeta je odlična.ne idem ni u avion bez nje.a sto se tiče jedinog problema ima slab izlaz na master output u.to sam rešio tako sto sam uzeo mic preamp.sa 2 ulaza i izlaza.ili ako ima neki drugi mix kroz koji prolazim do jaja.u sustini mnogo zahvalan mix.ako ikada crkne stavicu ga u ram ....svaki put kada se update program mackie master fader dobijete nešto novo...tipa sada ima grupa a nije ih bilo.

Last edited by Gordi; 21-02-2014 at 05:25 AM.
Gordi is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2014, 05:32 PM   #12
wladymeer
Senior Member

wladymeer's Avatar

Default Re: Mackie DL-1608

Ako ga kupuju kao live mikser dok sviraju, ne čudi me ni najmanje zašto ga prodaju.

Hint: nije do miksera.
wladymeer is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules