Go Back   Rumski Forum > Gost Foruma > Arhiva > Nik?a Brato?

Nik?a Brato? Glazbenik, skladatelj, glazbeni producent. Izvođači s kojima je radio su: Arsen Dedić, Oliver Dragojević, Maksim Mrvica, ?The Bond?, Ana Vidović, Zagrebački solisti, Zlatan Stipi?ić Gibonni, Zdravko Čolić, To?e Proeski, Dino Merlin, Kemal Monteno, Petar Gra?o, Danijela, Miroslav ?koro, Nina Badrić, Marko Peković Thompson, Tereza Kesovija, Tatjana Mateja?, Severina, Massimo Savić, Maja Blagdan, Jura Stublić, Vlado Kalember, ?eljko Bebek, Boris Novković, Jasna Zlokić, Doris Dragović, Tony Cetinski, Vesna Pisarović, Luka Ni?etić, Goran Karan, Ibrica Jusić, Ivana Vrdoljak Vanna, te grupe Valentino, Crvena Jabuka, Parni valjak, Majke, Plavi orkestar, Pađen band, Gracia, Zlatni dukati, Te?ka industrija i mnogi drugi.

Thread Tools Display Modes
Old 14-01-2011, 05:42 PM   #1
OFF
Pro Member

OFF's Avatar

Default referentni snimci

veliki pozdrav uvazenom gostu!
Posto su Vasi snimci mnogima od nas referenca, koji su snimci (pesme, albumi, producenti) vama refereni kad radite?

koji su Vasi smimci kojima ste najzadovoljniji, i kojima posle duzeg vremena tesko mozete naci neku manu?
Old 16-01-2011, 11:44 PM   #2
nikolica
Member

Default Re: referentni snimci

Drago mi je da ima nesto sto sam radio, sto neko koristi kao referencu...
ima nekih stvari koje sam radio koje bih najradje otkupio sve primjerke i spalio
u visokoj peci, ali....
No, ima i onih kojima sam i danas zadovoljan. Gibonnijev album Mirakul, Tose - Igra bez granica...ima mozda jos koji, ali na ova dva mislim da ni danas ne bih nista mijenjao.
A sto se tice mojih zvucnih refrenci...
...sad cu morati priznati koliko sam star - dakle prije 30-ak godina sam kao reference slusao sve sto su radili Quincy Jones, Bob Ezrin, grupe 10cc ili Supertramp.
Onda su referenca prije 20-ak godina bili uradci Boba Clearmountaina (Bryan Adams), pa malo kasnije Trevor Horn (albumi Seal-a)...
a jako cesto kao zvucnu refrencu slusam country produkciju, Nashville je srce
muzickog pravca koji vrti najvise love, i oni imaju i nabolje i najskuplje ton-majstore, studije, producente...
nikolica is offline  

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules