Go Back   Rumski Forum > Gost Foruma > Arhiva > Nik?a Brato?

Nik?a Brato? Glazbenik, skladatelj, glazbeni producent. Izvođači s kojima je radio su: Arsen Dedić, Oliver Dragojević, Maksim Mrvica, ?The Bond?, Ana Vidović, Zagrebački solisti, Zlatan Stipi?ić Gibonni, Zdravko Čolić, To?e Proeski, Dino Merlin, Kemal Monteno, Petar Gra?o, Danijela, Miroslav ?koro, Nina Badrić, Marko Peković Thompson, Tereza Kesovija, Tatjana Mateja?, Severina, Massimo Savić, Maja Blagdan, Jura Stublić, Vlado Kalember, ?eljko Bebek, Boris Novković, Jasna Zlokić, Doris Dragović, Tony Cetinski, Vesna Pisarović, Luka Ni?etić, Goran Karan, Ibrica Jusić, Ivana Vrdoljak Vanna, te grupe Valentino, Crvena Jabuka, Parni valjak, Majke, Plavi orkestar, Pađen band, Gracia, Zlatni dukati, Te?ka industrija i mnogi drugi.

Thread Tools Display Modes
Old 14-01-2011, 06:06 PM   #1
tomo
Member

tomo's Avatar

Default Washburn EA36

Imam jedno mozda neuobicajeno pitanje za ovaj tip foruma.

Negdje sam cuo da imate Washburn EA36 gitaru, te da ih u Hrvatskoj ima samo dvije, koju tocno ima moj prijatelj, a ja ju ne mogu uzeti u ruke i jos uz to on je laik pa sam mislio ako biste mi mogli reci malo onako najbanalnije stvari o njoj: kako lezi pod rukom, kakav je sound, gdje ste ju koristili te ako je preosobno da mi kazete koliko ste ju platiti samo zanemarite uopce da sam pitao.

Hvala puno!
tomo is offline  
Old 16-01-2011, 11:32 PM   #2
nikolica
Member

Default Re: Washburn EA36

Sto se tice onog Washburn-a EA36, imam ga jos. Dobar je za live (ne mikrofonira) i ima skroz ok sound s tim Fishman pick-up. U studiju ga koristim samo za info gitare, i jesam 2 ili 3 puta za solo (relativno plitak zvuk, ali
vrlo pristupacan vrat). inace u studiju volim akusticnu gitaru na mikrofon, ne volim taj pick-up sound.
nikolica is offline  
Old 17-01-2011, 12:18 AM   #3
nikolica
Member

A o cijeni Washburna EA36 - nju sam dobio kao endorsment, pa ti ne mogu odgovoriti na pitanje cijene...
nikolica is offline  
Old 17-01-2011, 11:13 AM   #4
tomo
Member

tomo's Avatar

Hvala mnogo!
Puno ste mi pomogli sa ovim informacijama.
tomo is offline  
Old 28-03-2011, 02:25 PM   #5
tica
Junior Member

Smile Re: Washburn EA36

Pozdrav evo samo da ka?em ja posjedujem Washburn EA 36 već nekoliko godina a cijena varira od 400 $ do 650$ ovisno o stanju samog instrumenta. U svakom slučaju gitara je dobra i vrlo posebna.
tica is offline  

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules