Go Back   Rumski Forum > Studijska tehnika i instrumenti > Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika

Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika Analogni i digitalni sintovi, ritam ma?ine, MPC sekvenceri, sempleri i ostali elektronski proizvođači zvuka.

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 26-02-2006, 10:26 PM   #6
relis
Senior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: 15?53'33" E, 46?05'06" N
Posts: 417
Default Re: Gianfranco, kako ide s novim virusom TI - daj da cujemo malo kako to zvuci ...

Quote:
zanima me kako bi taj sound zvucao na Virusu C ? jer sam razmisljao jednog dana da ga uzmem - za neke male pare..
Cluster, mogao bi to bez po' muke napravit na C-u. Ja imam Classic, sto je isto sto i B, samo najnoviji OS potpuno priblizen da ne kazem identican C-u i uvjeren sam da to mogu napravit isto tako. Ne znam bas koliko su napredovali u filterima i oscilatorima od prijasnjih modela. Prije bih rekao da su snage ulozili u efekte na novom ti-u. Sto i nije tako losa stvar.

Inace, pozdrav svima na forumu!
relis is offline   Reply With Quote
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kako da posle masteringa zvuci jako i glasno ? madrfadr Mastering 8 24-08-2011 04:06 PM
malo o novim stvarima satara Denis Mujad?ić a.k.a. Denyken 0 08-04-2009 10:23 PM
Kako je to u svetu a kako kod nas dr.Ru Dizajn i konstrukcija studija 0 23-06-2003 08:45 AM


All times are GMT +1. The time now is 12:47 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors