|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#10 |
|
Pro Member
Join Date: Mar 2005
Location: Balkan
Posts: 1,544
|
moram biti iskren stvar jos nisam poslusao. ali mislim da je za drzavu koja je u razvoju praviti takve kombinacije stvaranje lazne slike nepotrebno. super za slijedeci eurosong ocekujemo da muziku i aranzman radi Wiliam Orbit a pjevace je Whitney Houston. Bez obzira kakvo god da je stanje mislim da treba da se pravi konkurs jer u poslednjih par godina BH Eurosong-a vidjeli smo sve moguce i nemoguce kombinacije biranja pjesme koja ce "predstavljati" BH. Smijesno...
a tek Beovizija... sramota. Politika+muzika kombinacija za povracanje...
|
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Aca Hari | LACKY | Predlozi i sugestije | 7 | 28-12-2006 10:50 AM |
| Joksimovic 4 | Boskovic | Razno | 8 | 09-01-2006 01:24 AM |