|
|||||||
| Promocija radova Marketing u muzici...... pricajte o tome koji je najbolji nacin da promovisete svoj rad? Na ovo mesto saljite vase radove, komentare..... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#5 |
|
Senior Member
Join Date: Dec 2005
Posts: 392
|
No reason to explain-dobra,sviđa mi se ambijent.
Tokyo by night-malo mi je bespredmetna,nema ničeg konkretnog u sebi,tipa nke zanimljive teme koja bi vodila cijelu stvar.Atmosfera mi nije orientalna,nisam osjetil Tokyo .Rhodes avenue- nema previše događanja,i isto mi fali neka tema za koju bi se mogel uhvatit.Upravo zbog tog isključivog koloriziranja na rhodesu,a bez konkretne teme pjesma me ostavlja praznim i u toku i nakon slušanja.Produkcija je skroz uredna na svim stvarima. |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| jo? malo dnb-a | yanprawda | Promocija radova | 2 | 10-04-2009 01:11 PM |
| malo glupo pitanjeali samo malo | alavuk | Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika | 11 | 25-01-2008 10:12 AM |
| I ja cu malo.... | Ad Fines | Promocija radova | 6 | 15-03-2005 07:17 PM |