|
|||||||
| Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#12 |
|
Mason
Join Date: May 2003
Location: Otkude Ni?, Serbia
Posts: 5,516
|
Na zalost, ja nisam imao prilike da cujem RNP, ali, ocene vrlo merodavnih ljudi su vrlo visoke... Ocigledno se ustedilo na kutiji, pakovanju, diodicama, vu metrima (sav je jadan ogoljen i ruzan kao noc
), a gotovo sav novac ulozilo u kanale... Hadroom mu je +28 db...Znam coveka koji ima RNC (fmr-ov compressor) u vrlo ozbiljnom studiju i o njemu mi je rekao sve najlepse...
__________________
http://www.facebook.com/idekius |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|