|
|||||||
| Dragan Ivanović Bas Maister, Studijski muzičar, aran?er, producent (saradjivao sa Vasil. H Bendom, Mangus, Van Gogh, Ceca, ...trenutno saradjuje sa Bala?evićem, Rambom, Sergejom Ćetkovićem i Strip...snimao bas Nevernim Bebama, Zdravku Čoliću, Van Goghu, Ceci, Regini, Vladi Georgiev, trenutno aktivan i kao DJ (projekat bassystem predstavlja perc.elemente) |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#24 |
|
Pro Member
Join Date: Jan 2005
Location: Split
Posts: 2,080
|
meni nije nesto ovaj simulator
sa kompresorom i pristojnim eq-om brzo slozim zvuk od direktnog signala dok ovog ampega mrdam i mrdam al uvijek mi nesto fali! interesantno, i meni je zazvucao dobro sam, bez matrice... |
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Ampeg V-2 problem | supersonic | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 5 | 28-11-2008 08:55 PM |
| Ampeg cevni preamp... di box? | idekius | Dragan Ivanović | 3 | 30-12-2006 11:50 AM |