|
|||||||
| Audio Produkcija - Tehnike Audio in?enjering, usnimavanje, tehnike mixa. Mesto za razmenu iskustva vezanih za DAW produkciju. Imate pitanje? Potreban vam je stručan odgovor? Podelite sa nama tajne produkcije i recording/editing tehnike |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#15 |
|
Senior Member
Join Date: Jan 2004
Posts: 410
|
jos jedan savet; treba ti izoblicenje! ne striktno klasicna kompresija vec izoblicenje. ako vec ne mozes tape probaj sa lampama ili bar nekim tim simulacijama, vintage warmerima.. secjam se, jednom sam greskom upalio na insertu od bas bubnja onaj DaTube i odvrnem drive i istog momenta pogledamo se bubnjar i ja i sa smeskom u istom trenutku prokomentarisemo "bonham!". nije bila uopste takva svirka, pa nisam ostavio ali jeste bio lucja...znaci da ipak tu ima necega (bar u harmonicima)
|
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Histria Festival - Elton John... itd... | idekius | Razno | 8 | 04-04-2009 07:12 AM |
| john legend - super retro stvar | DaBear | Razno | 3 | 15-11-2008 03:14 PM |
| JOHN WILLIAMS - CONDUCTER SCORE ili sl. | ANITA | Razno | 47 | 30-10-2004 07:20 PM |