|
|||||||
| Audio Produkcija - Tehnike Audio in?enjering, usnimavanje, tehnike mixa. Mesto za razmenu iskustva vezanih za DAW produkciju. Imate pitanje? Potreban vam je stručan odgovor? Podelite sa nama tajne produkcije i recording/editing tehnike |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#13 |
|
MAO
Join Date: Feb 2004
Location: Shenzhen, China
Posts: 6,978
|
Ja sam par godina morao da radim na 1032a, i mogu ti reci da ima oprecnih rezultata. Moj mentor je uspesno smixao nekolicinu ploca (ne bez muke i revizija mixeva), dok sam ja imao 2puta imao situaciju da u 1h nocu, posle celodnevnog mixa sa prisutnim klijentom, dobijem telefonski poziv od istog, sa pitanjem sta se koj moj desilo sa mixem? I to ne u optuzivackom smislu, nego su ljudi bili prisutni samnom u reziji dok smo radili, i dok nismo napravili da mix zvuci odlicno, a potom kod kuce preslusali, i doziveli majku svih neprijatnih iznenadjenja. JEdnom, dvaput, jedino logicno je bilo optuziti zvucnike, i od kad sam ih promenio, takvih iznenadjenja vise nisam doziveo. Trenutno radim na mackie hr824, i nije da ih obozavam, ali uspem sloziti stogod. Inace, muzika kojom se bavim je prvenstveno gitarskog tipa.
|
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Pomoc !! Deformisan zvuk na monitorima :-( | ugljesa | Computer Hardware | 6 | 26-05-2009 12:13 AM |
| Imate li drummapu za EZdrummer za SX? | boban | Audio Software | 20 | 25-07-2007 09:10 PM |
| Opet o monitorima | Daddy_o7 | Monitoring | 5 | 05-06-2006 02:10 PM |