Go Back   Rumski Forum > Studijska tehnika i instrumenti > Ostali muzički instrumenti i studijska oprema

Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 17-12-2008, 05:27 PM   #23
kravadinka
Banned
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,105
Default Re: kako vam se cini ovaj mic?

Covek je pored toga rekao i da je on radio matricu, sto nema veze sa istinom, pa je njegovo pitanje postalo potpuno nevazno, kao sto i treba da bude razgovor sa nekim ko se sluzi takvim stvarima...
Hoces i ti da me ubedjujes da je on radio onu matricu?! Ako mi objasnis kako je on to sve identicno odsvirao, ima isti bubanj na Superioru, iste reverbe, na istom mestu su mu kliznuli prsti sa zice, profercerao mikrofon i tako redom, dobijes sve sto imam od opreme...

Uzgred, setio sam se odakle ga znam, a zna i on mene...

U Srbiji stalno kruze te urbane legende kako su nasi sportisti vrhunski, muzicari jedni od najboljih u svetu i ostale gluposti, a kad mi zatreba neko da mi nesto odsvira ne mogu da pronadjem nekog ko je u click-u, da ne idem dalje... Ovde sve sami genijalci, cuju kad komarac prdne, prosto se pitam gde se ti ljudi kriju i na kojoj planeti zive...
Budimo realni...

Pozdrav!

Last edited by kravadinka; 17-12-2008 at 05:33 PM.
kravadinka is offline   Reply With Quote
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
kako da izvedem ovaj efekat? Lag Tutorijali 7 03-10-2009 03:17 PM
kako da izvedem ovaj efekat? Flamez Tutorijali 14 26-09-2009 12:21 AM
kako najbolje sredit ovaj prostor za studio?pls ninowash Dizajn i konstrukcija studija 1 08-05-2009 12:36 AM
Kako da postignem ovaj zvuk? (Jarre) fischek Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika 17 01-10-2007 01:19 PM


All times are GMT +1. The time now is 08:43 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors