|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#23 |
|
Moderator
Join Date: Jan 2007
Location: Beograd
Posts: 3,720
|
ne, ja sam uvek cenio kad me "neko" argumentovano iskritikuje.. ali ovo je samo podjebavanje, necemo da se lazemo brate.. znamo se dugo ti i ja.. ne, ne shvatam nishta preozbiljno.. necesh mi verovati..
uglavnom, ti si rekao "ti to ne shvacas" i tu si zavrshio prichu. rekao sam da shvatam, i naveo ti SLICHAN primer.. ne isti.. nego, slichan primer.. tj primere.. na shta si ti rekao shta? --- edit: seti se one prepirke na sug-u.. i sad idi i skini pesmu odakle god hocesh i reci da li sam bio upravu.. ni ja ne laprdam kad ne znam. --- kad budem instalirao msn, cu se dignem pa cemo da prichamo.. ovako gushimo temu sa nashim prepirkama kojima nikad nema kraja.. Last edited by HeatMan; 19-12-2008 at 12:51 AM. |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Ne znam, a voleo bih da znam! (kontra-faza) | jammer | Audio Produkcija - Tehnike | 29 | 22-10-2010 07:32 PM |
| Sve sto znam o tebi | gorjan | Promocija radova | 22 | 25-02-2010 09:31 PM |
| Mrzim narodnjake | lesha | Pricaonica | 239 | 26-08-2008 04:44 PM |