|
|||||||
| Kutak za glazbenike. kompozitore, tekstopisce, aran?ere... Oaza za "stvaratelje" pjesama... pričajmo o izvorima inspiracije, razradi ideja, strukturiranju pjesama, instrumentaciji, tehnikama aran?iranja, pisanja tekstova.... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#6 |
|
moderator
Join Date: Nov 2007
Location: Beograd
Posts: 355
|
slazem se, nemam neko iskustvo niti sam kompetentna, nego se eto desilo se da me je jedinu zapravo zanimao ovaj thread i ova tema, pa mi predlozise 'titulu'.
nije kao da sam postala predsednik drzave uostalom...ovo je samo forum :-/ nije to bogzna kolika odgovornost. al oke, mislim kako vi zelite, nisam ja ni trazila ovo, kao da bih bogzna sta i radila,ni nema me na forumu u poslednje vreme,jer je previse tesno i negativno postalo da bi bilo korisno,izem ti zivot hahah,ni kad me nema nekom zasmetam. aj uzdravlje!
__________________
![]() "There is no such thing as standing still when it comes to progress.You're either moving forward,or backwards." |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| -=Vlado Georgiev - Nisam ljubomoran=- | ProkDu | Promocija radova | 45 | 27-08-2005 06:33 PM |