Go Back   Rumski Forum > Studijska tehnika i instrumenti > Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika

Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika Analogni i digitalni sintovi, ritam ma?ine, MPC sekvenceri, sempleri i ostali elektronski proizvođači zvuka.

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 12-09-2009, 05:58 PM   #13
relis
Senior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: 15?53'33" E, 46?05'06" N
Posts: 417
Default Re: Novi DSI synth > Tetra 4-Voice Analog Synthesizer

Quote:
Originally Posted by silicon science View Post
... Mada bih se pre odluchio za Evolvera nego za Tetra, nekako ne bih jurio taj "analogni" zvuk jer tu gubi trku chak i od duplo jeftinijih DCO sintova poput Juno-a...
Ma naravno, ali Evolver ni u digitalnom dijelu ne sjaji nesto. Sve je to dobro, ali nista vise od toga. Ima koliko? 40 digitalnih waveformova, ili tako nesto, ali su sasvim nespektakularni.

Imao sam Evolver doma par dana i snimio jedan arpeggio sa 2 saw-a. Bilo je puno setanja po cutoff-u i rezonance, i dobro je ispalo, jos uvijek puno bolje nego s nekim tamo VA.

I da, attack mu je dovoljno brz, a i sam karakter zvuka je jako cist, a opet se cuje da je DCO, sto za mix nije lose.


E sad vec jedva cekam da probam Tetra4.
relis is offline   Reply With Quote
 

Tags
analog, dave smith, synthesizer, tetra


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Analog synth tematika! ANITA Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika 63 16-01-2008 09:34 AM
MACBETH M5 pure analog synthesizer - USKORO! Gianfranco Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika 6 15-06-2005 04:19 AM


All times are GMT +1. The time now is 08:07 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors