|
|||||||
| Ostali muzički instrumenti i studijska oprema Pregled i karakteristike ostalih instrumenata, gitara, mikrofona, preampa, rack efekata, mikseta, patch bays, modula, semplera.... Diskutujte na ovom mestu |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#11 |
|
Moderator
Join Date: Apr 2006
Location: Ljubljana/Slovenija
Posts: 453
|
"endless" debata
Ja imam Mixdream , radi mi fenomenalno, ko ne čuje razliku, je verovatno i ne želi čuti... ![]() Point je u tome , da treba MIKSATI sa sabirnicom, a ne ITB mix prebaciti na sabirnicu i očekivati čuda.... Ako imaš volje i vremena napravi svoju....i imačeš nešto unikatno.....TVOJ sound...a inače možeš dobiti na Ebayu Mixdream XP za 500-600 Eur sa malo sreče.....ako ti paše taj sound....meni je totalno cool jer ima ogroman headroom i ne menja sound....to mogu raditi prije.... Imao SM pro za submixer za efekte....za te pare radi odlično.....prodao prije par dana za male pare..... ![]() G
__________________
" If Pacman affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music." - Kristian Wilson [Nintendo Executive 1989] Earresistible Mastering Website Earresistible Mastering MySpace |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Kako sa monotimbralnim Synth-om napraviti aranzman? | Comodo | Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika | 10 | 24-04-2009 04:50 AM |
| Kako Napraviti Rack Ormar | roginator | Dizajn i konstrukcija studija | 16 | 09-06-2007 01:16 PM |
| KEYSWITCH (kako napraviti instrument sa vise artikulacija) | ANITA | Tutorijali | 2 | 31-03-2004 11:47 PM |