|
|||||||
| Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#34 |
|
Banned
Join Date: Aug 2007
Posts: 992
|
Ne treba mi ni virtuelni spomenik, a ni spustanja na zemlju. Sto me ne bi banovao? To je jednostavnije.
Nekad treba doneti tesku odluku, ali odluku u interesu komunizma, pardon, komune. Zamisli samo koliko ce to znaciti mladjim clanovima, koji bi mogli da odu na krivi put? Ucinices dobro delo. Podice ti virtuelni spomenik.
Last edited by google; 14-03-2010 at 09:27 PM. |
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| tražim pesmu... | Arthur | Pricaonica | 0 | 12-12-2008 04:32 AM |
| Kako da snimim pesmu na klavijaturi? | The_Shock_of_The_Lighting | Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika | 11 | 22-10-2008 11:15 AM |
| kako prodati pesmu? | Insomnia Studios | Promocija radova | 9 | 19-09-2008 06:41 PM |
| Molim komentare za pesmu? | goran ns | Promocija radova | 11 | 20-11-2007 10:26 PM |
| kako prodati pesmu? | koki | Razno | 57 | 17-11-2006 10:28 AM |