|
|||||||
| Dizajn i konstrukcija studija Diskusije i pomoc oko svih aspekata dizajna i konstrukcije kucnog/pro studija, gluve ili kontrolne sobe, tretman zidova i materijala... |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#3 | ||
|
Senior Member
Join Date: Dec 2006
Location: Beograd
Posts: 438
|
NLP, hvala na odgovoru
To mi je jasno, nego me interesuje da li postoji situacija kada je reč o režiji (control room) da će u određenim situacijama/pozicijama 1D biti poželjniji od 2D? ..Ili je 2D uvek bolji izbor, šta god da je u pitanju i gde god da je pozicioniran? Quote:
Quote:
Last edited by analog; 11-05-2010 at 08:03 AM. Reason: propustio reč "talasna dužina" |
||
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| DIY konstrukcija vocal absorbera u slikama ... | Eomsy | Dizajn i konstrukcija studija | 14 | 11-01-2014 06:54 PM |
| konstrukcija studija | nestor | Dizajn i konstrukcija studija | 4 | 19-12-2006 02:34 AM |
| konstrukcija sinta ... | alavuk | Sintesajzeri, Klavijature i Elektronika | 16 | 06-09-2006 07:19 PM |
| Slike vasih difuzora. | boggy | Dizajn i konstrukcija studija | 9 | 24-07-2006 06:00 AM |
| konstrukcija za oblaganje studija... drvena ili ... | cobra | Dizajn i konstrukcija studija | 30 | 08-10-2005 07:46 PM |