|
|||||||
| Audio Software VST, DX, AU.... plug-in instrumenti i efekti, modularni sintovi i dizajn modularne sinteze, semplovanje, semplovi i sample libraries diskusije, koje sekvencere, editore, plug-inse koristite. Da li je bolji Sonar ili Cubase? Sound Forge ili WaveLab?.. |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#11 | |
|
Senior Member
Join Date: Jun 2010
Posts: 493
|
Quote:
Probao sam sad na laptopu i RADI KO PJESMA !!! ![]() Ultra jednostavno i brzo. DADDY Z, du?an sam ti piće ![]() P.S. Pogledati ću u čemu je problem na ovom radnom PC-u da ne vidi CD recorder. Znam samo da sam preko njega ripao CD-e na komp i sve je normalno radilo.Potra?io sam tu ATAPI funkciju ali ne mogu je naći |
|
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Okovi i coskovi za rack case-ove i drugo... | perak88 | Dizajn i konstrukcija studija | 0 | 07-11-2010 12:16 PM |
| 5.1 problem... ili nesto drugo | K!b0r9 | Audio Software | 3 | 06-09-2010 01:04 PM |
| Zoom H4n ili ne?to drugo za snimanje na foh-u? | Edi Prog | Live Sound | 17 | 20-08-2010 10:18 AM |
| HD recorder ili nesto drugo? | goran ns | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 9 | 04-12-2007 11:29 AM |
| MIKROFONI-NEUMANN,AKG,RODE ILI NESTO SASVIM DRUGO | bushavko | Ostali muzički instrumenti i studijska oprema | 47 | 02-03-2004 10:01 AM |