Go Back   Rumski Forum > Aktivnosti > Promocija radova

Promocija radova Marketing u muzici...... pricajte o tome koji je najbolji nacin da promovisete svoj rad? Na ovo mesto saljite vase radove, komentare.....

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 04-01-2012, 04:48 PM   #3
Arthur
MAO
 
Arthur's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Location: Shenzhen, China
Posts: 6,978
Default Re: Retrospektiva

Oko blockouta vlada uvek neka ozbiljna konfuzija, jer je takav čovek. Mi smo pre godinu i nešto snimili gomiletinu nekih bubnjeva za veći broj pesama, i on je u međuvremenu sam kod kuće dosnimavao šta mu je i kako kad došlo. Nešto je ispalo bolje neg što smo se nadali, nešto opet neće nikako da proradi. Kako sad stoje stvari, albuma kao takvog verovatno neće biti, jer nema šanse da se posveti tolika količina energije, niti ima neke svrhe. Sasvim je izvesno da ćemo, nadam se, jačim tempom nego do sad, izbacivati tu i tamo neke singlove i spotove po mogućstvu, obzirom da je većina tih pesama već negde onlajn u nekoj demo varijanti, i da itekako dobro već prolaze kod publike, pa je malko suvislo to sad još nešto dodatno pakovati studijski.

btw, 8:30 jako često sviraju poslednih par godina, maltene na 90% svirki na kojima sam bio/radio
Arthur is offline   Reply With Quote
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Retrospektiva - sta je sad popularno? Danny Lou Razno 11 26-09-2009 02:18 AM


All times are GMT +1. The time now is 09:33 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors