|
|||||||
| Predlozi i sugestije imate ideju kako da www.rumski.com ucinimo boljim? Recite... |
| View Poll Results: Da li napraviti nove DAW podsekcije ? | |||
| Da, dobra ideja |
|
31 | 79.49% |
| Ne, vec ima previse podsekcija |
|
8 | 20.51% |
| Voters: 39. You may not vote on this poll | |||
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
#24 | |
|
Moderator
Join Date: Sep 2005
Location: Beograd
Posts: 6,200
|
Quote:
![]() Mislim da ti niko ne brani da organizujes koliko god hoces podforuma, ali da bi oni imali smisla, realno bi trebalo da se protresu sve teme u starom podforumu te da se prebace u nove sekcije, rasporede itd.... to jeste mukotrpan posao (znam iz iskustva), ali u suprotnom nove sekcije nemaju smisla. I to moze biti problem. To, mislim, nije nikada uradjeno za (novu) Live podsekciju, tako da danas ima novih live tema ali i starih kojekude po forumu... sto, po meni, nije "sredjen sto"... nego i dalje haos. Ali dobro, barem nove teme dolaze na bolje mesto. Zanimljivo je da brojni clanovi tek pocnu da postavljaju pitanja ako im je ime podforuma asocijativno na njihov problem ili temu koja ih zanima... u suprotnom apstiniraju. ![]() Ja sam monitoring teme povadio i sredio tu sekciju (kada je vaspostavljena)... ali za ostale to ne mogu da uradim.
__________________
Email: boggy@myroom-acoustics.com --"We can never see past the choices we don't understand." (Oracle, The Matrix Reloaded) |
|
|
|
|
| Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|
Similar Threads
|
||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| ableton i vst.., | spartakus | Audio Software | 1 | 18-05-2012 09:07 PM |
| Najbrzi nacin za automatizaciju sibilanata (Cubendo) | Jan | Audio Produkcija - Tehnike | 16 | 16-01-2012 11:32 PM |
| cubendo c++ problem | Rhino | Audio Software | 19 | 06-11-2011 11:14 PM |
| Ableton kao DAW | Midi | Audio Software | 35 | 06-12-2009 08:06 PM |
| Cubendo pitanje | Heavy Jerk | Audio Software | 23 | 29-01-2009 05:05 PM |