Go Back   Rumski Forum > Aktivnosti > Razno

Razno pricajte o svemu ostalom vezano za muziku i PC produkciju, predstavite sebe, svoj band, also speak in english about pro audio production...

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 10-01-2014, 07:12 AM   #3
DaBear
VIP Member
 
DaBear's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: London UK
Posts: 5,794
Default Re: ?kola za producente

Quote:
Originally Posted by 77ari View Post
Dok sam surfao internetom naletio sam na dvije ?kole u HR koje se bave ovim zanimanjem.

http://emi.com.hr/ i http://www.mpa.com.hr/ , zanima me koliko je to zapravo korisno ili je to samo bzv bacanje para? Nekako mi izgleda pre kratko to obrazovanje. Obrazovanje u MPA traje 90 ?kolskih sati, a u EMi 120 (govorim za producenta elektronike). Dali ste imali iskustva s jednom od ove dvije ?kole ili znate nekoga tko je i?ao tu?
ako si totalni novajlija i nemas pojma o osnovnim stvarima a imas pare za bacanje..onda mozda neki kratki kurs ima smisla..ALI pitanje je koliko ces zapamtiti. Na svim kursevima, bez obzira da li je muzika, animacija, Office..predavaci prelete preko svega i opet se svede na to da mora kuci da se "utvrdjuje" sve to.
Neke duze i skuplje skole su totalno gubljenje vremena. Uvek je bolje te novce uloziti u neku opremu (ako je bas neophodna)
Rezultati pre i posle skole ce i dalje isti !
Bolje sedi kuci, i zezaj se besplatno...posle par godinu-dve vidi jel si i dalje zainteresovan za to..
DaBear is offline   Reply With Quote
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
?kola PAD(ov)anja Igor Tutorijali 19 21-12-2014 12:49 PM
Super saveti za kompozitore / producente!! DaBear Kutak za glazbenike. kompozitore, tekstopisce, aran?ere... 4 07-12-2009 10:21 PM
Super saveti za kompozitore / producente!! DaBear Kutak za glazbenike. kompozitore, tekstopisce, aran?ere... 0 06-12-2009 08:06 PM


All times are GMT +1. The time now is 11:59 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.
vB.Sponsors